Proszę czekać...
zamknij

Zobacz maty ochronne w ofercie Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Mata ochronna

Jeśli interesuje Cię montaż wykładziny w danym obiekcie, to powinieneś skorzystać z oferty firmy Coniveo, która jest jednym z największych producentów wykładzin obiektowych w kraju. Ponadto zajmujemy się dystrybucją produktów zagranicznych marek, cenionych ze względu na ich jakość, a także ich montażem w określonym miejscu.

Mata ochronna to produkt świetny na zabezpieczenie powierzchni płaskich. Wykorzystując ją możemy naprawdę bardzo dobrze zadbać o podłogę i uniknąć różnych plam oraz porysowań. Oferowane przez nas maty to idealne rozwiązanie w sytuacji kiedy rysuje nam się i brudzi podłoga. Stosując matę możemy temu w szybki sposób zaradzić i niczym się już w ogóle nie przejmować. Te maty są bardzo wytrzymałe i gwarantują, że uda się uniknąć wszelkiego rodzaju zarysowań oraz problemów. Dzięki nim możliwe jest radzenie sobie z nimi.

Dzięki dużemu doświadczeniu i tysiącom wykonanych realizacji, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Coniveo.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź