Proszę czekać...
zamknij

Ochronna mata do podłóg biurowych pod krzesła

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Maty pod krzesła

Firma Coniveo to producent i dystrybutor wykładzin obiektowych. Istniejemy od roku 1995, co przełożyło się na zdobycie ogromnego doświadczenia i osiągnięcie pozycji jednego z liderów rynku. To z kolei upoważnia nas do oferowania naszym klientom olbrzymiej różnorodności wykładzin i akcesoriów podłogowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Maty pod krzesła, które znajdziecie w ofercie Coniveo to świetny produkt pozwalający wreszcie na efektywną ochronę podłóg i wykładzin przed plamami, porysowaniami i odkształceniami. Nie musicie już denerwować się na to, że podłoga przed stołem lub przed biurkiem jest tak porysowana. Dzięki matom naszej firmy jest to już przeszłość. Prezentują się one znakomicie i świetnie wyglądają. Warto na nie postawić ponieważ jest to znakomite połączenie wysokiej jakości, efektywności oraz świetnej ceny. W tej materii nie dostaniecie nic lepszego.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź