Proszę czekać...
zamknij

Montowanie posadzek biurowych - usługi dystrybutora Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Montaż wykładzin

Nasza firma działa na rynku już od 1995 roku, przez co produkcja wykładzin nie jest dla nas żadnym problemem. Co więcej, zajmujemy pod tym względem jedną z pozycji liderów rynku, o czym świadczą choćby zdobyte przez nasze produkty nagrody i wyróżnienia. Posiadamy niezwykłą bogatą ofertę i duże zasoby magazynowe, dzięki czemu wszelkie zlecenia realizujemy błyskawicznie, bez konieczności długiego oczekiwania.

Montaż wykładzin to temat, który nie ma dla nas tajemnic. Potrafimy się nim zająć w sposób fachowy. Nasz zespół specjalistów ma doświadczenie i wie dokładnie jak zadbać o takie sprawy. W naszej pracy najbardziej liczy się dokładność i terminowość. Jeśli zlecicie nam pracę to możecie być przekonani, że tak ją wykonamy. Możemy zająć się nie tylko zleceniami o charakterze standardowym ale także bardziej niestandardowym. Pracujemy z różnymi wykładzinami oraz na różnych obiektach. Wybór naszej firmy to dobra decyzja.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.coniveo.com.pl/montaz-wykladzin i zapoznania się ze szczegółami oferty.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź