Proszę czekać...
zamknij

Układanie posadzek - producenta Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Montaż wykładzin obiektowych

Firma Coniveo o doświadczenie i jakość w kwestii wykładzin obiektowych. Od prawie 20 lat zajmujemy się ich produkcją, dystrybucją i montażem. Wykonaliśmy na tym polu już ponad 6 tysięcy realizacji, a w naszym asortymencie znaleźć można dziesiątki produktów, z których z łatwością wybierzecie coś dla siebie.

Montaż wykładzin obiektowych znajduje się w talii naszych usług. Zajmujemy się tą czynnością od wielu lat. W naszej firmie pracują doświadczeni fachowcy, którzy wiedzą jak to robić. Pracujemy skrupulatnie i według określonego planu. Zaczynamy zawsze od oceny sytuacji i obliczenia wszystkich szczegółów związanych z obliczeniem kątów, opcji i rozwiązań. Montaż wykładzin obiektowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wystarczy, że wybierzecie nasze usługi, a na pewno będziecie zadowoleni z efektów końcowych. Więcej informacji pod tym adresem www.

Coniveo to również atrakcyjne ceny, wysoka jakość i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Przekonajcie się sami i dołączcie do grona naszych klientów.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź