Proszę czekać...
zamknij

Pranie dywanów w obiektach przemysłowych - usługi Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Pranie dywanów

Przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia obejmuje między innymi kompleksowe sprzątanie domów czy powierzchni biurowych.

Nie wszyscy mają na to czas, czy ochotę, dlatego lepiej będzie wynająć firmę, która zrobi to profesjonalnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie i po całkiem konkurencyjnych cenach. Ta stronie internetowej coniveo.com.pl można znaleźć między innymi pranie dywanów. Usługa ta wykonywana jest przez firmę Coniveo w Warszawie oraz w pobliskich miejscowościach.

Standardowo pranie dywanów zajmuje kilka godzin, a do wykonywania tej czynności wykorzystywane są nowoczesne technologie czyszczenia oraz bezpieczne dla dywanów środki chemiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prania dywanów, jaka została zamieszczona na stronie internetowej firmy Coniveo. Zachęcamy do robienia wcześniejszych rezerwacji terminu prania dywanów, tym bardziej, że okres przedświąteczny dla firmy jest bardzo pracowity.

Pracownicy firmy z całą pewnością doprowadzą do tego, że państwa dywany znowu będą wyglądały jak nowe.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź