Proszę czekać...
zamknij

Taśmy przeciw ślizganiu się od Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Taśmy antypoślizgowe

Marka Coniveo to znany polski producent materiałów i usług związanych z podłogami, z ich należytym i estetycznym wyglądem, ale również dużą funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. W ofercie tej firmy znajdują się również taśmy antypoślizgowe. Marka Coniveo nie zajmuje się sama ich produkcją, ale jedynie dystrybucją, ponieważ uznała, ze na całym świecie najlepsze taśmy antypoślizgowe to te, które wykonywane i udostępniane są przez markę Gripper, której coniveo.com.pl jest jedynym w naszym kraju oficjalnym przedstawicielem.

Dlatego zapraszamy do działu z taśmami Gripper, aby zapoznać się z taśmami antypoślizgowymi. Są to taśmy, które nie tylko spowodują, że podłoga przestanie być śliska, ale które nadal zapewniać jej będą odpowiedni i elegancki wygląd. tym samym mogą być one stosowane praktycznie wszędzie, a z całą pewnością w takich miejscach, jak szkoły i innych, w których przebywają dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź