Proszę czekać...
zamknij

Wycieraczki w ofercie Coniveo

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Wycieraczki

Utrzymanie biura, szczególnie jeśli jest to biuro duże, nie należy do zadań najłatwiejszych. Trzeba między innymi pamiętać o regularnym jego sprzątaniu a co jakiś czas również o praniu dywanów i wykładzin, jakie się w nim znajdują. sposobem na utrzymanie czystości w biurze jednak jest nie tylko regularne jego sprzątanie, ale też dbanie o czystość, w tym także przez samych pracowników. Jeśli bowiem do biura będzie się mniej nanosić nieczystości, to łatwiej będzie o jego sprzątanie. Dlatego przed drzwiami wejściowymi i w ich pobliżu warto położyć wycieraczki.

Te wycieraczki, które można znaleźć na stornie internetowej coniveo.com.pl to wycieraczki, które pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów w tej branży. Wycieraczki w biurze nie tylko zapewnią większą czystość, a tym samym przyjemność pracy w pomieszczeniu, ale również przełożą się na wygodę pracowników, ich bezpieczeństwo, jak również na wyższą żywotność wykładzin, czy dywanów.

Zapraszamy na stronę Coniveo.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź