Proszę czekać...
zamknij

Magazyny: wykładziny: Warszawa

Strona Coniveo

Coniveo

Dodano: 20.01.2014
Marka Coniveo przez lata udowadniała, że jeśli poszukujesz specjalistów w sprzedaży oraz montowaniu wykładzin, można na nas liczyć. Firma sprecjalizuje się w dystrybucji wykładzin uznanych producentów. Duży magazyn jest w stanie pomieścić tysiące metrów różnych materiałów, dzięki czemu posiadamy wachlarz dostępnych od ręki wykładzin. Również zajmujemy się montażem oraz praniem dywanów w obiektach klientów.

Wykładziny

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów wykładzin oraz systemowych wycieraczek do budynków publicznych, jaki działa na terenie Polski. Wizyta u Klienta jest dla nas przyjemnością, możemy wtedy doradzić każdemu jakiej wykładziny potrzebuje, oraz rozeznać się w powierzchni, na którą potrzeba akurat wykładziny. Pomagamy chętnie, gdyż chcemy pokazać, że to na klientach zależy nam najbardziej.

Każdego dnia zmagamy się z wieloma aspektami problematycznego doboru materiałów wykładzinowych, jednak nie mają one znaczenia, jeśli tylko wychodzący od nas klient będzie zadowolony. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do dyrektorów szkół i innych placówek, gdyż sklep internetowy zaopatrzyliśmy również z antypoślizgowe maty, które wykorzystywane są w domach, a nie tylko miejscach publicznych. Nasze wykładziny można znaleźc nawet w Pałacu Prezydenckim.

Coniveo
Adres:
Białostocka 7
WWW:
Kod:
03-741
E-mail:
biuro@coniveo.com.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 810 99 16
Fax:
22 813 98 72
GPS     N: 21° 2' 39"     E: 52° 15' 24"

Jak dojechać do firmy Coniveo?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź