Proszę czekać...
zamknij

Posadzki z żywicy dla przemysłu - Zespół Pulako

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 10.12.2014
Firma PULAKO to sami specjaliści od montażu posadzek. Możecie znaleźć u nas rozwiązania dostosowane do każdego możliwego obiektu i wykonywane z różnorodnych materiałach, od betonu po żywicę. Podjęliśmy współpracę z dostawcami najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze posadzki cechuje wysoka trwałość, a także efektowność. Nasza firma oferuje również utrzymywanie posadzek w czystości, a także wykonywanie niezbędnych prac konserwacyjnych i renowacyjnych. Co dodatkowo zwiększa funkcjonalność naszych realizacji, na które dajemy pełną gwarancję.

Posadzki żywiczne

Zespół profesjonalistów w zakresie posadzek żywicznych, znany na polskim i zagranicznym rynku pod nazwą PULAKO, to ludzie którzy specjalizują się w tym od dłuższego czasu, bo dokładnie od 1997 roku. 

Firma ta od zawsze wykonywała posadzki żywiczne, stale doskonaląc swoje usługi, tak by spełniały oczekiwania i potrzeby coraz większego grona klientów. 

Posadzki żywiczne od Pulako te wykonuje zawsze w oparciu o indywidualne oczekiwania. To znaczy, że pracownicy firmy, tak doświadczeni i kompetentni, w pierwszej kolejności ustalają z klientem szczegóły, a dopiero później podejmują dalsze działania i wyzwanie, któremu starają się sprostać najlepiej, jak tylko potrafią. 

Trzeba przyznać, że efekt jest satysfakcjonujący. Klienci chwalą posadzki w wykonaniu firmy PULAKO, gdyż jest to firma godna polecenia i przede wszystkim określana mianem rzetelnej. 

Solidnie wykonuje posadzki, dba o stosowne i wytrzymałe materiały, angażuje się w każdą czynność wykonywaną przy realizacji zlecenia. Jest gotowa zaspokajać potrzeby klientów z całego kraju, a także krajów Unii Europejskiej.
Pulako
Adres:
Dąbska 1A
WWW:
Kod:
31-572
E-mail:
sekretariat@pulako.com.pl
Miasto:
Kraków
Telefon:
12 410 03 30
Pulako
GPS     N: 19° 58' 50"     E: 50° 3' 47"

Jak dojechać do firmy Pulako?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 02.08.2016

Wapol to firma, która jest w branży wykładzin od 2007 roku. Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje sprzedaż a także kompleksowy montaż wykładzin. Ponadto,...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.09.2016
W ofercie naszej firmy zapewniamy naszym klientom realizowanie usług dotyczących między innymi kontrolowania oraz zarządzania wodami gruntowymi. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku,...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 10.07.2013
Prace wykonywane przez firmę RB Poziom to zawsze doskonale wykonane zlecenia, które są przygotowane zgodnie z życzeniami klientów. Ta doskonała firma działa bowiem zawsze z indywidualnym...
Strona Sprzętbud

Sprzętbud

Dodano: 10.11.2013
Na stronie internetowej sprzetbud.com.pl można znaleźć ofertę łódzkiej firmy, która zajmuje się wypożyczaniem sprzętu budowlanego innym jednostkom zajmującymi się inwestycjami budowlanymi....