Proszę czekać...
zamknij

Podesty ruchome przejezdne

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 10.04.2013
Nasza firma działa na światowych rynkach już od kilkudziesięciu lat, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w sprzedaży i wynajmie maszyn i urządzeń podnośnikowych, niezbędnych przy budowie i obsłudze różnego rodzaju inwestycji. Posiadamy maszyny najlepszych producentów, a przedstawicielstwa w wielu rejonach kraju sprawiają, że do klientów docieramy szybko i oferujemy im doskonałą obsługę, od szkoleń, aż po diagnostykę i likwidację usterek. Współpraca z nami to gwarancja udanej inwestycji i doskonałych cen.

Podesty ruchome przejezdne

W sytuacji, gdy szukacie maszyn budowlanych niezbędnych podczas realizacji konkretnych zadań, nakłaniamy do skorzystania z naszych usług.

Firma Riwal od wielu lat specjalizuje się w wynajmowaniu podnośników, przez co jesteśmy w czołówce tego typu firm.

Nasza oferta obejmuje podesty przejezdne (teleskopowe jak i nożycowe), ładowarki teleskopowe obrotowe, ale też wiele innych maszyn.

W naszym parku maszyn znajduje się tylko najnowocześniejsze maszyny budowlane najbardziej renomowanych marek, z Genie, JCB, czy Dino włącznie.

Wszystkie nasze maszyny budowlane spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, przez co nabywca nie musi martwić się o stan techniczny otrzymanych maszyn budowlanych.

Inwestorom polecamy szczególnie wynajem maszyn znajdujących się w naszej ofercie. Takie wyjście jest o wiele mniej kosztowne, od nabywania maszyn na własność. Nasza firma gwarantuje też pełen serwis, niezależnie od miejsca realizacji prac.

Riwal zapewnia profesjonalne szkolenia z tematyki obsługi wszystkich urządzeń budowlanych. Kompleksowość realizowanych przez nas usług skłoniła do współpracy już tysiące klientów w wieli krajach.
Riwal Poland Sp. z o.o. Centrala Rawa Mazowiecka
GPS     N: 51° 45' 12"     E: 20° 14' 29"

Jak dojechać do firmy Riwal Poland?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 10.12.2014
Firma PULAKO to sami specjaliści od montażu posadzek. Możecie znaleźć u nas rozwiązania dostosowane do każdego możliwego obiektu i wykonywane z różnorodnych materiałach, od betonu po...
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 14.10.2016

MCM Project prowadzi działalność na polskim rynku w zakresie branży budownictwa hal stalowych. Realizuje projekty w oparciu o nowoczesne systemy budowy, a do pracy zatrudnia tylko...

Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 10.07.2013
Prace wykonywane przez firmę RB Poziom to zawsze doskonale wykonane zlecenia, które są przygotowane zgodnie z życzeniami klientów. Ta doskonała firma działa bowiem zawsze z indywidualnym...
Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.09.2016
W ofercie naszej firmy zapewniamy naszym klientom realizowanie usług dotyczących między innymi kontrolowania oraz zarządzania wodami gruntowymi. W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku,...